![Мороз не раз меня спасал - гауляйтер из Мелитополя подготовил видео ни о чем](/images/news/2022/10/302223.jpg?1666859884)
Фейковий голова районної адміністрації Андрій Сігута вирішив записати відповіді на найактуальніші питання мелітопольців - не відповів на жодний...
Якщо говорити про мороз, то це не лише про Сігуту. Похолодання не за горами, а в будинках та квартирах вже давно, м'яко кажучи, не тепло.
Найактуальніші питання у мешканців, що залишилися в окупації, - газопостачання та вугілля за доступною ціною. Все це загарбники обіцяють ще з літа. Станом на кінець жовтня – ситуація плачевна. Газ начебто почали запускати в Бердянську, але про стабільне газопостачання поки не йдеться.
Що вже казати про Мелітополь. З вугіллям у місті та районі ситуація взагалі патова. Окупанти все літо співали пісні про дешеве вугілля з Донецька. За фактом, придбати вугілля можна вдвічі дорожче, ніж на підконтрольній Україні території. У відео Сігута цілу хвилину знову обтічно говорив про перспективи.
Так, газ має з'явитися наприкінці жовтня. Строки настали, газу, очікувано ні. Зрадник повідомив, що до початку опалювального сезону газ буде. Дат, звісно, не озвучив. Також Сігута розповів, що із постачальниками вугілля рашисти визначилися. Наразі розробляється методика надання соціального вугілля. Про те, як це відбуватиметься, Сігута також не згадав, наголосивши, що про це буде оголошено кимось і колись додатково.
Зрозуміло, що після такого "інформативного" відео на голову Сігути посипався шквал питань. Невідомо, як відбувається на росії, але в Україні люди звикли запасатися вугіллям ще влітку, тому жовтневі потуги рашистів з розробки вугільних методик мешканців Мелітополя дуже засмучують. Топити щось треба тут і зараз. Так, мелітопольці поскаржилися, що змушені купувати вугілля за 18 тисяч гривень за тонну, що зовсім не розуміють.
А у смт Веселе їм торгують і зовсім по 20 тисяч за тонну. На цей коментар у паблику Сигути відповіли шедеврально - мовляв, не беріть вугілля за такою ціною. Також у коментарях мешканцям пообіцяли, що вугілля буде в півтора, а то й двічі дешевшим, а саме по 11 тисяч рублів за тонну для пільгової категорії.
Соціальне вугілля будуть роздавати безкоштовно та невідомо в якому обсязі пенсіонерам вікової категорії 80+. Коли, як і хто роздаватиме пільгове та соціальне вугілля, природно не уточнили, обмежившись черговою обіцянкою, що все вирішиться днями...