![В Мелитопольском районе кадыровцы "шмонают" бурят на блокпостах](/images/news/2022/10/302255.jpg?1666878815)
Російські загарбники бояться проникнення українських диверсантів, через що посилили заходи безпеки на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
У смт Пришиб Мелітопольського району кадировці збільшили кількість блокпостів та влаштовують облави на місцевих. При цьому загарбники так бояться українських ДРГ, що перевіряють навіть один одного. Так, кадировці влаштовують перевірки бурятам, які базуються у сусідній Михайлівці. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
– Загалом бойовики кадирова не соромляться повідомляти місцевим, що їхня головна мета – зупиняти дезертирів з фронту. Але водночас окупанти займаються і мародерством місцевих, – йдеться у повідомленні.
Центр національного опору вкотре закликає жителів тимчасово окупованих територій залишити регіон на час операції ЗСУ з деокупації захоплених військами рф населених пунктів.
Нагадаємо, що у Мелітополі окупанти також посилили охорону – місто патрулюють "добровольці" Є. Балицького.