![Военные из Беларуси ищут пустые квартиры, а российские вояки воруют еду в Мелитопольском районе](/images/news/2022/10/302272.jpg?1666896879)
До Мелітополя та Мелітопольського району з яких тільки країн уже не їдуть військові російської армії.
Пізніше містом на БТРах мелітопольці помітили військових під прапором Південної Осетії. Повно у місті чеченських вояк «Дін-Дону» (їх місцеві між собою називають «чехами»).
А знедавна у селах Мелітопольського району з'явилися білоруси.
- Вчора вони ходили по селищу і шукали для оренди порожні квартири у селищі Мирному. Раніше їх бачили у магазині. Але у самому селищі вони не жили – були у казармах у частині ДСНС перед в'їздом до Мирного, а от сьогодні вже квартири щ=шукають. Мабуть холодно стало, - розповідає мешканець Мирного.
У прямому ефірі міський голова Мелітополя Іван Федоров також підтвердив наявність військових із Білорусі у Мелітопольському районі:
– Для нас – українців, не складно ідентифікувати росіян, білорусів, представників Дагестану чи Чечні. А сьогодні ми бачимо за фактом, що вже частина Білорусі теж окупована Росією».
Раніше ми повідомляли про те, що відучора активне поселення мобілізованих росармії розпочалося в селі Новгородківка Мелітопольського району. Близько 1000 військових розселяються в самому центрі ОТГ і в Полянівці. В одному з будинків старої споруди оселилися близько 60 військових.
Цікаво, що мобілізовані прибули воювати без провізії. І тепер, за словами місцевих жителів, ходять селом і клянчать їжу, крадуть свійську птицю, влаштовують полювання на зайців.
У другої армії світу, як тепер з'ясовується, голодний солдат і без екіпірування.