![Спасибо и на том - Как Е. Балицкий на пострадавших от взрыва домах в Мелитополе зарабатывает (видео)](/images/news/2022/10/302282.jpg?1666922114)
Слова та справи. У Мелітополі гауляйтер Є. Балицький зумів нажитися навіть на своїй обіцянці допомогти квартирам, які постраждали від вибуху.
Нагадаємо, що після того, як 25 жовтня біля будівлі бізнес-центру, що належить колаборанту Є. Балицькому, вибухнув припаркований автомобіль, сам гауляйтер відразу ж пообіцяв відшкодувати збитки постраждалим квартирам у будинках по сусідству: тоді в десятках квартир вибуховою хвилею вибило шибки. Балицький ходив біля підірваного лігва окупантів і занепокоєно запевняв місцевих жителів, що всі наслідки вибуху будуть "усунуті".
З'ясувалося, що під "допомогу потерпілим" гауляйтер та його команда виділили з бюджету, який зараз буквально створюється із кремлівської скарбниці за рахунок податків росіян, кошти на скління вибитих вибухом вікон. Проте за офіційною документацією бюджетні гроші було виділено на металопластикові "євро-вікна". Насправді ж пропагандистські канали псевдо-влади з гордістю демонструють, як робітники просто вставляють найдешевше скло в ті ж старі, прогнили віконні рами. Як то кажуть, дякуйте і кланяйтеся вже і за це. Цитуючи класиків російської політики, "росія вам нічим не зобов'язана".
73623" data-width="100%">
Зрозуміло навіщо колаборанти так зробили: потерпілі від вибуху мешканці будуть вдячні за хоч якісь шибки, а на які вікна насправді виділялися кошти ніхто не дізнається. І вівці цілі, і вовки копійчину з різниці в кишеню поклали. Більше того, щоб "прибуток" з такої "допомоги" був більшим, окупаційна адміністрація активно підмальовує дані щодо збитків від вибуху. Воно й логічно: чим більше збитки на папері, тим більше можна розпиляти коштів на їх "ліквідації" .
Нагадаємо, що як тільки стався вибух, окупаційні ЗМІ відразу ж заявили про вибухівку потужністю близько 2 кг тротилу, а згодом фейкова ВГА Мелітополя офіційно повідомила вже про щонайменше 15 кг тротилу. Пропорційно "зросла" і кількість "жертв": якщо спочатку було 5 постраждалих, то на ранок наступного дня вже звідкись з'явилося 12, що вже звучить як абсурд. І тут, знову ж таки, все логічно: якщо була потужніша вибухівка, то під неї можна "намалювати" і серйозніший збиток, під який уже можна виділити більше грошей на його компенсацію. У результаті і розбитих вікон, й інших супутніх збитків окупанти внесли в документацію у більших масштабах, і тепер радісно набивають собі кишені на такому несподіваному, як подаруночок під ялинку, "розпилі".
До речі, той вибух, очевидно, був організований самими окупантами, а саме - протиборчими угрупованнями загарбників у Мелітополі. Тож тут вимальовується взагалі золота схема збагачення: самі підриваємо об'єкти в місті, на обіцянках та допомозі постраждалим самі ж робимо собі політичний піар, виставляючи себе "благодійниками", а потім самі ж "пиляємо" бюджетні кошти на ліквідації наслідків. Залишається сподіватися, що жадібні до наживи колаборанти не поставлять таку схему на потік і перестануть тероризувати мелітопольців.
Тим часом російський пропагандист висловився з приводу вибуху в центрі Мелітополя.