![Иван Федоров призвал жителей Мелитополя перебираться в частные дома (видео)](/images/news/2022/10/302322.jpg?1666953287)
У Мелітополі вже 4 місяці немає газопостачання. А старт подачі газу до міста фейковий губернатор Є. Балицький відкладає вже вдруге.
Щоб хоч якось зігрітися у холодних квартирах, місцеві жителі користуються електрообігрівачами. І це призводить до постійних перебоїв електропостачання, яке, до речі, подається із Криму. Запорізька АЕС через постійні обстріли окупантів не працює.
- Магістральний газопровід було пошкоджено 4 місяці тому у зоні бойових дій. І з того часу газу у місті немає. Електрообігрівачі гауляйтери обіцяли і не дали. І коли почнеться опалювальний сезон, ніхто точно сказати не може. Тому я рекомендую – виїжджати з окупації. А тим, хто з якихось причин не може цього зробити, раджу шукати будинки з пічним опаленням у селах чи приватному секторі, – звернувся до мешканців Мелітополя Іван Федоров.
До речі, гауляйтери непогано наживаються на проблемі з опаленням. І вартість дров у Мелітополі та районі піднялася вже вдвічі. Сьогодні шість кубів дров коштує близько 12 тисяч гривень. А тонна вугілля – 17-18 тисяч гривень. Пільгове вугілля так досі до міста не привезли.