![В Мелитопольском районе коллаборантка сдает оккупантам пустующие дома и угрожает односельчанам](/images/news/2022/10/302340.jpg?1666961141)
Війна в Україні для її мешканців є великою трагедією. Але деякі сприймають прихід рашистів як благо і користуються моментом, щоб продемонструвати свою гнилий суть.
Мешканка села Лазурне Мелітопольського району Інна Брагинець вирішила отримати максимальну вигоду з окупації. Жінка нічого не досягла до своїх 38 років і працювала у сільському магазині продавцем.
Окупацію рідного села Інна сприйняла як шанс на соціальний ліфт. Жінка пішла на службу до російських фашистів та надає їм усілякі послуги.
27 жовтня до Лазурного заселилися військові РФ. Саме Інна Брагинець надала їм список будинків, які зараз порожні. Їхні власники виїхали закордон чи на підконтрольну Україні територію, попросивши сусідів доглядати нерухомість. На жаль, зрадниця не залишила односельцям шансів зберегти майно.
За відданість окупанти обіцяють Інні посаду завідувачки дитячого садка. Відсутність освіти нікого не бентежить – колаборантка вступила до фейкового мелітопольського університету та гордо іменує себе студенткою.
Поводиться зрадниця по-хамськи, постійно погрожуючи односельцям. Особливо дістається тим, хто не приховує своєї проукраїнської позиції. Оскільки вона брала активну участь у проведенні так званого референдуму, їй відомі імена тих, хто відмовлявся голосувати. Через дії колаборантки очікується нова хвиля виселень у Мелітопольському районі.
Нагадаємо, кілька місяців тому рашисти почали видворяти за межі захопленого регіону неугодних їм людей. Вже десятки мешканців району втратили будинки.