![В центре Мелитополя огромные очереди за информацией (фото)](/images/news/2022/10/302556.jpg?1667204236)
Рашисти, котрі вісім місяців тому захопили місто, зробили все можливе, щоб відрізати мелітопольців від правдивої інформації.
Телебачення та радіостанції транслюють безперервну пропаганду, що викликає у нормальної людини блювотні позиви.
Єдиним джерелом правди залишається інтернет, хоча і для нього окупанти запровадили багато обмежень. Наприклад, мелітопольцям забороняють читати українські паблики, погрожуючи всілякими репресіями.
І все ж таки можливість виходити у великий світ у людей поки є, тому всі намагаються вчасно оплатити послуги інтернет-провайдерів.
Найбільш популярним та стабільно працюючим інтернет-постачальником у нашому місті є "Медіана". Незважаючи на те, що орки захопили підприємство у перші місяці війни, якісне обладнання дозволяє забезпечувати абонентів більш-менш нормальним сигналом.
В останніх числах місяця біля офісу "Медіани" (назву рашисти міняти не стали), вишиковуються черги охочих підключити та/або сплатити за послуги провайдера.
Через те, що альтернативи в місті практично не залишилося з місяця на місяць, людей стає більше. Нині у чентрі міста можна спостерігати сотні людей, які не хочуть бути відрізаними від світу.
На жаль, але городян може чекати на розчарування. На підприємстві оголосили, що найближчими днями планують змінювати обладнання. Не виключено, що дороге сучасне обродження буде вивезено з міста та замінено російським. Якість останнього вже добре відома мелітопольцям і оптимізму не викликає...