![Местного жителя оккупанты не пустили в Мелитополь из-за переписки с «нациками» (фото, видео)](/images/news/2022/11/303130.jpg?1667739734)
Показові виступи із видворенням місцевих мешканців з окупованого Мелітополя окупанти практикують регулярно. А тепер ще в'їхати в окупацію – випробувати долю.
Черговий сюжет із вигнанням опублікували у рашистському паблику. У ньому показано хлопця на ім'я Кирило, якому демонстративно відмовили у в'їзді на окуповану територію Запорізької області.
Причин відмови, яку зачитав російський загарбник на камеру, було кілька.
Перша – телефонне шахрайство. Рашисти порилися в телефоні хлопця і знайшли нібито матеріали про махінації, які він провертав, представляючись співробітником Ощадбанку та інших банків Росії.
На додачу до так званого шахрайства, орки «пришили» місцевому жителю ще й листування «з нациками з правого сектора».
– «Вчився на силовика та спілкувався з нациками із «правого сектору», – повідомляють пропагандисти.
74442" data-width="100%">
Приниження на камеру – рашисти показали, як не пускають до Мелітополя місцевих мешканців.