![В Мелитополе патриоты сняли российский флаг на знаковом месте (видео)](/images/news/2022/11/303198.jpg?1667817280)
Дев'ятий місяць Мелітополь мешкає в окупації. Але його мешканці не можуть змиритися із сусідством із загарбниками.
У місті діють сили опору, які не дають ворогові забути про те, що він знаходиться на чужій землі. Незважаючи на всі спроби окупантів обчислити партизанів, їм це не вдається - надто багато людей ненавидять рашистів і роблять свій внесок у наближення Перемоги.
Минулої ночі молодики ліквідували фашистський прапор, який ті вивісили біля будівлі оновленого спорткомплексу.
Нагадаємо, вивісили його окупанти під покровом ночі у середині травня. Поки один із них знімав прапор України, двоє з автоматами його стерегли. При тому, що на вулиці не було жодної душі.
Сьогодні вранці флагшток виявився порожнім. Червоно-синьо-білу ганчірку молоді мелітопольські патріоти знищили. Це ще раз доводить те, що, незважаючи на масовану рашисту пропаганду в навчальних закладах, підростаюче покоління городян залишається вірним Україні.