Успішний наступ української армії одразу на кількох напрямках подарував мелітопольцям надію на якнайшвидше звільнення міста від рашистів.
Вже дев'ятий місяць Мелітополь перебуває під російською окупацією. З перших днів повномасштабного вторгнення бійці Мелітопольського окремого батальйону територіальної оборони стали на захист Запорізького краю. Воїни мінометного підрозділу батальйону ТРО щодня зі зброєю в руках борються з армією мародерів та вбивць, знищуючи їх опорні пункти, живу силу та техніку.
– Попереду ще багато роботи, адже рідний Мелітополь поки що на окупованій території. Смерть ворогам, – звернулися до своїх земляків українські захисники.
Бійці Мелітопольського окремого батальйону територіальної оборони вкотре підтвердили, що готові боротися з російськими загарбниками до повної Перемоги України у цій війні.
Нагадаємо, що Іван Федоров прокоментував заяву окупантів про відступ на Херсонському напрямку.