![В Запорожской области оккупанты открыто грабят людей и занимаются мародёрством - Генштаб](/images/news/2022/12/305545.jpg?1670134650)
Перед смертю не надихаєшся. Російські загарбники вирішили перед своєю втечею із Запорізької області наостанок пограбувати місцеве населення.
Російська армія давно на весь світ зарекомендувала себе як збіговисько мародерів, грабіжників, ґвалтівників та злодіїв. Військовий борг для них не означає нічого, якщо натомість їм не представиться можливість здобути "трофеї". Тотальне пограбування та мародерство росіян на окупованих територіях України вже стало нормою.
Так, Генштаб ЗСУ повідомляє, що у Новомиколаївці Мелітопольського району 2 грудня близько 100 російських військових організували масштабну перевірку документів місцевих мешканців. У процесі загарбники займалися вилученням особистих цінних речей та побутової техніки.
Також за даними розвідки, до лікарні Мелітополя окупанти привезли чергову партію поранених та тіла загиблих військових.