UA RU

Стрічка новин

Вчора, 21:07

ЗМІ показали знімки з Панцир-С1 під палацом Путіна

Вчора, 20:20

Просив понад 3 мільйони гривень хабаря: НАБУ висунуло підозру народному депутату

Вчора, 19:50

У Криму неподалік аеродрому Бельбек спалахнула пожежа

Вчора, 19:41

Удар по «Охматдиту» викликав сум та мобілізацію. Зведення інформаційної війни 6 – 12 липня 2024

Вчора, 19:37

"Молись усім своїм хохляцьким богам": у Мелітополі кадирівці за доносом викрали і катували сімейну пару

Вчора, 19:30

Що робити в аномальну спеку, щоб охолодити організм та почуватися добре – поради лікаря

Вчора, 19:21

Житель Запоріжжя сплатить штраф за незаконне стягування плати за користування ставком

Вчора, 19:15

Жорсткі обмеження на 10 годин. Як завтра діятимуть графіки відключень світла

Вчора, 19:00

В США закрили справу щодо Трампа про засекречені документи: що про це відомо

Вчора, 18:40

Резерви ЗСУ почали отримувати зброю - Зеленський

Вчора, 18:37

У страшній ДТП на центральному проспекті в Мелітополі постраждала дитина (фото)

Вчора, 18:23

У Запоріжжі встановили електронний меморіал з іменами загиблих героїв (фото)

Вчора, 18:20

На кордоні з Білоруссю здетонувала міна через грозу

Вчора, 18:08

Аномальна спека. Чи вистоїть енергетика України та як графіки позначаться на платіжках за світло

Вчора, 18:00

Після замаху на Трампа у Кремлі повідомили, як охороняють Путіна

Вчора, 17:48

МЗС України суттєво розширило доступ до консульських послуг за кордоном: перелік країн

Вчора, 17:37

Потонув або "допомогли": у Запорізькій області розслідують убивство 61-річного мелітопольця

Вчора, 17:35

Книги про політику та владу — незабутній подарунок для держслужбовця

Вчора, 17:34

Президент Грузії оскаржить закон про "іноагентів" у конституційному суді

Вчора, 17:15

Нардепу з Бердянська Пономарьову загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Вчора, 17:11

Вимагав плату за відгул на сушу. Викрито одного з командирів судна ВМС

Вчора, 16:50

Орбан передав лідерам ЄС свій "мирний план" щодо війни РФ проти України з цілями та термінами

Вчора, 16:37

Там що всі охр...ли? - жителі Мелітополя шоковані новими тарифами на вивезення сміття (фото)

Вчора, 16:34

В SPRAVDI відреагували на заяви Росії щодо підриву Київської ГЕС та Канівського водосховища

Вчора, 16:10

ЄС продовжив санкції проти Ірану за підтримку агресії Росії проти України
Всі новини

Опитування

Яким Ви бачите своє майбутнє після деокупації Мелітополя?

  • Повернусь додому за будь-яких обставин
  • Дуже хочу повернутися додому, але ще точно не знаю
  • Повернусь після закінчення війни до України, але не в Мелітополь
  • Залишусь в країні, де зараз перебуваю
  • Не знаю, поки не думаю про це

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    32

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 22:01

    Вата усерается:) забавно смотреть на потуги слаборазвитой ветви человечества..

    user avatar Мелитополец

    11 декабря 2022, 21:31

    Горите в аду, твари! Мы будем вас планомерно убивать высокоточным оружием, не спрячется никто. Балицкий - ты на очереди, гроб не пригодится.

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 20:33

    Боже,три трупа военных,а радости на всю Америку!Гражданских жалко ...

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 19:59

    Убогому 18:12,иди наху.. умник! К тебе никто не обращался!не надо мне ничего сообщать ,я и все адекватные люди все видят и знают,в эту лапшу верят только такие олени как ты!!

    user avatar Гостья

    11 декабря 2022, 19:54

    Сотрудники того дома несколько лет пытались выпросить жилой статус дома и платили за свет по коммерческой цене,мэрия все мозги парила...

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 18:20

    Ватной сволоче - я пока вас оставлю до вечера, у вас недоумков есть время перечитать мои посты, тут максимум 500 букв, до вечера я думаю осилите, не все правда. Дерзайте, я позже появлюсь продолжу оплёвывать недоразвитых ватанов.

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 18:12

    Недоумку ниже 18:09 когда будет 500 ватных батонов, тебе сообщат.

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 18:09

    Рефма, это то что ебалицкое @@##@ прихватизировало у города, о нем речь? Хочу уточнить, сотрудники того дома имеют такое же мнение как ебалицкий за сасию?

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 18:09

    200!а че не 500 или 1500,хорош гнать,какие десятки скорых!ох и сказочники!

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 16:21

    Гм, а я уже было начал верить свинособакам что во время комендантского часа в ресторане мирные пенсионеры куралесили…

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 16:19

    Пенсы жили за речкой?В чём?

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 16:17

    Для особо придурошных кацапов-в сети болтается "тиктокеровский ролик" с ночным видео после взрыва.Вот там и расскажите про "живших рядом пенсионеров","5 человек персонала"и пр.фуфло.

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 16:12

    Скудоумному 15:09 по себе ублюдку судишь?

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 16:11

    Летит...гавно в кацапские трусы.

    user avatar Мелитополь

    11 декабря 2022, 16:10

    Ну, зачем врать , то есть пиздеть.

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 15:37

    Ждите ответку бандерлоги дырявые, она уже летит!

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 15:15

    Ебалицкий будет кадЫркину неустойку платить за жмуриков?

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 15:09

    Гость11 декабря 2022, 14:15 Ой а сколько потикало тех, кто всегда мечтал свалить 'до Евроры', да только возможности не было. Мечтали о какой нибудь войнушки в Украине, чтобы можно было свалить и остаться там на законных основаниях..

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 14:46

    Не приемлет,потому,что бедный,или богатый,середнячкам пофиг,они уже давно привыкли надеяться на самых себя и не ждать от властей "милостей"!

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 14:45

    Дебилы киздливые пострадало 5 человек персонала

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 14:15

    Недоразвитому существу - потикали, как ты блеешь, и не бедные люди. Потикали те кто не преемлет свинособак. Свиноруцкий мир

    user avatar Гість

    11 декабря 2022, 14:15

    Пенсіонери постраждалі,які рядом живуть,двоє,один інсульт,другий поранений,зато Ваня радіє,як дурень....

    user avatar Гостья

    11 декабря 2022, 13:56

    Те,кто отсюда потикал,либо было за що тикать,либо нищета,которой совсем нечего терять,,естественно,кто больше всех воняет,хочет вернуть себе награбленное и возможность грабить...а тот ,кого грабили и гнобили до войны,и.е.народ,уже давно нашел работу и сидит на попе ровно...

    user avatar Егорка

    11 декабря 2022, 13:33

    Чурки хорошо горят.

    user avatar Аллах

    11 декабря 2022, 13:27

    Вкюсний шащлик там биль вчира

    user avatar Петя

    11 декабря 2022, 13:23

    А мне нравится как оно горит

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 13:18

    Зайдите в раздел область, наши хорошо взялись за мразоту райсийскую.

    user avatar Abubakar

    11 декабря 2022, 13:16

    В яблочко

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 13:15

    Как наши врачи лечат эту мразь? Не понимаю.

    user avatar Гость

    11 декабря 2022, 13:14

    Щикарнооо

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2024 Всі права захищено.