Путінська пропагандистка стала причиною скандалу у мелітопольській маршрутці
Путінська пропагандистка стала причиною скандалу у меліто�
13 грудня 2022, 19:11 | Переглядів:
У тимчасово окупованому Мелітополі все українське давно під забороною рашистів, а ось російська пропаганда, навпаки, лізе з усіх щілин.
Днями в міській маршрутці стався конфлікт через одну з головних рупорів кремля. Водій увімкнув у громадському транспорті радіо. За нещасливим для пасажирів збігом обставин, саме в цей момент відома російська пропагандистка ольга скабеєва транслювала фейкові новини.
– Мало того, що тих свинособак у місті, як тарганів, розвелося, ще й додається інформаційне насильство, – ділиться городянин.
За його чоловіка, він разом із товаришем та ще двома жінками через це навіть посварилися з водієм. Маршрутника попросили вимкнути пропагандистську передачу і поставити щось нейтральне. Мелітопольці були готові слухати російських виконавців – аби тільки не брехливих журналістів. Чим закінчився інцидент не повідомляється, але найімовірніше водій громадського транспорту все ж таки вчинив так, як його дуже переконливо попросили пасажири.
Полиночка ну что ты такое говоришь, какой плен войскам лнр, ты так всех женихов распугаешь. Дай хоть ссылку на фото свое вдруг твои глаза зачаруют мое сердце и мы что-то придумаем поинтересней.
Нашел, Полина мне твое личико рассмотреть не удалось:-( а почему попытку не засчитали, нужно дольше продержать было штангу в фиксации или что? как же мы встретимся с тобой по разные стороны то, этож тебя мне нужно как то забрать у сепаров или выкупить что-ли. Может всё-таки есть фото хорошие?
Доречі, Афіна, дуже шкода тебе. Ти вважаєш себе найрозумнішою, пишаєшся своїми постами, вимагаєш аргументи. Але насправді ти некчемна, нещасна тварюка, яка заплуталась в своїх елементарних законах фізики та математики. Забрехалася так, що смішно читати твої пости. Дівчина якій зараз десь років 13-14, яка з 2014 року тобто з 6-7 років вивчає військову справу. І з 2020 року тобто з 11-12 років тісно співпрацює з роками, та допомогає їм. Це просто смішно. Або вивчай математику або зміни свою методичку. Слава Україні!!! Смерть Ворогам!!! На твоем языке, на котором говорил твою любимий Сталин: Здохни тварь!!!!
Фраза сРалина про "ветер истории" - фейковая ))) Он такого не говорил. Обожаю вытирать об тебя ноги, тупорылая ты малолетка ))) Тупорылая и необразованная. Но, учитывая твой диагноз, вопросов к тебе особых нет ))) Кстати, по опыту кровавого Йоськи, советую вам расстрелять всех офицеров в русской оккупационной армии. Так обосраться могли только они )))
Оффуууееенная новость!Сюжет сверхинтеллектуальный в духе две бабки в общественном туалете за веник поспорили,а потом ещё и подрались,а потом ещё и гавна накидали ....
Шановні громадяни!! Не спілкуйся з цією тварюкою афіною. Не давайте їй можливості заробляти гроші на ваших коментах. Ця *#&*@ вже не один рік седить на цьому сайті і поливає брудом наше місто. Для таких як вона можна сказати одне. Слава Україні!!!! Смерть ворогам!!!.
Тупорылая Афина, вот тебе вопрос - если сРалин был такой хороший, то какого хрена все его памятники еще при СыСыСыРы снесли? И почему сРалинград переименовали в Волгоград?