Відповідальний за промивання мозку мелітопольських дітей російською пропагандою колаборант сподівається розчулити українське правосуддя.
Звільнення ЗСУ Харківської області та Херсона, точні удари української артилерії по базах та складах ворога в глибокому тилу – все це змушує дуже нервувати мелітопольських колаборантів. Зрадники бачать, що деокупація Мелітопольщини не за горами і на прикладі тих самих херсонських колаборантів розуміють, яка незавидна доля на них чекає. Тому багато хто з них вже зараз шукає "відхідних шляхів", щоб спробувати уникнути відповідальності за держзраду.
В Якимівці Мелітопольського району проживає Беккауер Сергій Петрович, 30.09.1980 р.н. До окупації він служив інспектором відділу освіти Якимівської громади, а також був депутатом місцевої сільради. Вторгнення російських загарбників чиновник зустрів із оптимізмом. Він одразу почав добровільно співпрацювати з окупантами, сподіваючись домогтися підвищення на посаді і влаштувати собі кар'єру в "руском мірє".
Старання зрадника були гідно оцінені рашистами. Беккауера призначили начальником псевдо-відділу освіти при окупаційній адміністрації. Зрадник відразу з ентузіазмом став "відпрацьовувати" надану йому довіру, і почав проводити агітацію серед акимівських вчителів, переконуючи їх співпрацювати із загарбниками.
Разом із педагогами-колаборантами новоспечений "начальник відділу освіти" став запроваджувати "російську освітню систему" та проводити серед учнів пропаганду "руского міра". Сергій Беккауер є одним із відповідальних за знищення українських стандартів освіти на окупованих територіях, ворожу агітацію серед дітей, нав'язування їм ненависті до рідної культури, а також за підбурювання інших вчителів до зради Батьківщини. За подібні дії Беккауер потрапив до бази даних "Миротворця".
Однак довго на високій посаді зрадник не затримався. Чи то він не впорався з обов'язками, чи злякався наслідків, проте зараз Сергій Беккауер разом зі своїми спільниками "причаївся" у місцевому училищі. Там він обіймає одну з керівних посад та продовжує співпрацювати з окупантами. Продовжує він також і отруювати уми підростаючого покоління російською пропагандою.
Важливо, що сам Беккауер є багатодітним батьком. Але про дітей він згадав лише коли на обрії з'явилася загроза відповісти за свої злочини перед українським законом. Наразі колаборант переконує своїх знайомих, що статус багатодітного батька гарантує йому абсолютну безкарність. От тільки в СБУ навряд чи розділять його впевненість із цього питання.
Тим часом російський терорист Гіркін вірить у звільнення Мелітополя ЗСУ