![Будет как с Херсоном: российский террорист Гиркин верит в освобождение Мелитополя ВСУ (фото)](/images/news/2022/12/306343.jpg?1670913924)
Краще б і не приїжджав. Після візиту до Мелітополя російський військовий злочинець Гіркін зовсім зневірився і говорить про швидку деокупацію.
Після отримання Україною в якості військової допомоги від Заходу далекобійних ракетних систем їхню роботу дуже красиво і гучно ЗСУ продемонстрували, зокрема, і в районі Мелітополя. Однак після кількох вражаючих "бавовн" настало затяжне затишшя. Це дозволяло місцевим окупантам хвалитися, що "вони тут назавжди" і нікуди з Мелітополя не підуть, а серед чекаючих деокупації мелітопольців почала поширюватися зневіра, особливо на тлі чуток, які розпускалися загарбниками, що Херсон "поміняли" на Запорізьку область і ніякого "наступу ЗСУ" буде. З цієї причини потужний ракетний удар по лігву окупантів, що стався ввечері 10 грудня, мелітопольці сприйняли як свято: люди, потай від "вух" рашистів, переказували один одному, що тепер знову вірять у швидке звільнення і що про них Україна не забула і не покинула.
У самих окупантів після атаки по "Привалу мисливця" і величезних безповоротних втрат почалася паніка і в буквальному сенсі "поїхав дах". Щоб приховати втрати та обставини інциденту, вони заполонили інформаційний простір величезною кількістю фейків, які суперечать один одному і легко викриваються. А на ракетний удар по своїй базі традиційно відповіли масовим терором мирних жителів.
Однак найсильніше панічні настрої серед окупантів підігріває те, що всі події, що відбуваються в Мелітополі останнім часом, до болю нагадують процеси, що передували звільненню Херсона. Першим заявити про це публічно наважився відомий російський військовий злочинець Ігор Стрєлков-Гіркін.
Цей терорист увесь час повномасштабної війни поривався потрапити на передову, проте йому нібито "забороняли" це зробити якісь високопоставлені кремлівські персони чи російські спецслужби. Зрештою він заявив, що йому вдалося досягти свого і він вирушає воювати в Україну. Тоді любителі "руского міра" сприйняли це чи не як "порятунок" практично програної росією війни, тому що Гіркіна в середовищі ура-патріотів прийнято вважати "великим полководцем" і чи не "секретною зброєю Кремля". Насправді ж Гіркін помотався окупованими територіями з місяць - був у тому числі й у Мелітополі, встиг стати "цінним призом", оскільки за його голову була оголошена велика нагорода, а після всіх цих пригод повернувся назад до Москви.
В результаті цієї "подорожі" "всім полководцям-полководець" Стрєлков остаточно зажурився і тепер завалює соцмережі публікаціями, в яких каже, що Росія не має жодних шансів врятувати цю війну. Відреагував міжнародний злочинець і на недавню "бавовну" у Мелітополі. Інцидент із "Привалом мисливця" для Гіркіна став виразним "дзвіночком", що Україна розпочала деокупацію Запорізької області. Наразі відбувається точкове знищення за допомогою далекобійного озброєння складів, позицій та баз росіян – те саме було і перед визволенням Херсона. Нагадаємо, що тоді українські війська повністю знищили дистанційно військову логістику окупантів, внаслідок чого вони більше не могли залишатися на Правому березі Дніпра і їм довелося тікати.
Тепер Гіркін прогнозує, що ЗСУ "протягом трьох місяців" методично битиме по окупантах, після чого розпочне повномасштабний наступ з метою деокупації Запорізької області. Варто зазначити, що західні розвідки та військові аналітики прогнозують, що звільнення Мелітополя відбудеться за більш короткий термін.