![В Мелитополе рашисты хвастают новогодними подарками для детей (фото)](/images/news/2022/12/306455.jpg?1671011787)
Як повідомляють пропагандисти, у «нових регіонах» рф (так на росії оптимістично називають Маріуполь, Мелітополь, Токмак, Енергодар, а також інші тимчасово окуповані території Запорізької області), дітей напередодні Нового року очікує диво-свято.
Крім традиційних «новорічних ялинок» для дітлахів (нагадаємо: поки окупантів не було, такі «ялинки» не вважалися чимось надзвичайним), рашисти також урочисто обіцяють побалувати дітлахів солодкими подарунками.
Так звані «громадські діячі» з «Молодої гвардії» та «Волонтерської роти» на двох подужали зібрати дві тисячі цих самих солодких подарунків. Які і обіцяють подарувати дітям.
Цинізм окупантів винесемо за дужки – це ж треба, однією рукою мародерити, катувати, викрадати людей, а іншою – дітям гостинці роздавати.
Неясно одне – яким чином двома тисячами подарунків збираються ощасливити всю окуповану частину Запорізької області та ще й Маріуполь на додачу. Мабуть, гроші, що їх виділяє росія на регіон, «пиляють» швидше, ніж вони з'являються.
І це ще подарунки не «половинили», за старою російською звичкою.
Додав абсурду у те, що відбувається, і марафон «Добра справа», який проводили у фейковому мелітопольському «університеті імені Макаренка».
Так, кафедра географічної освіти та лісової справи виготовила новорічні вироби. Дуже хотілося б поглянути на результати творчих страждань «географів-лісників», але відповідні фотографії пропагандистські телеграм-канали не надали.
Натомість є кадри новорічної діяльності студентів, які навчаються за спеціальністю «Ландшафтна архітектура». Вони виготовили віночки, які, як обіцяють, «прикрасять аудиторії МДУ та школи міста.
Отже, і на ялинкові прикраси грошей немає…
Гарні «визволителі», нема чого сказати!