![Рашисты в шоке: партизаны в оккупированном Мелитополе готовят диверсии (фото)](/images/news/2022/12/306712.jpg?1671264888)
Сили опору на тимчасово окупованій території Запорізької області продовжують допомагати армії. У зведенні інституту вивчення війни повідомляється, що в нашому регіоні «партизани регулярно готуються та проводять різні диверсії зі знищення як технічних засобів, так і самих окупантів».
Цього тижня було виведено з ладу міст між Мелітополем та Костянтинівкою, яким з Донецького напрямку перевозили техніку, боєприпаси, особовий склад, бетонні блоки та протитанкові загородження, будівельні матеріали.
Більше деталей розповіли у свіжому зведенні Інституту вивчення війни від 16 грудня. Аналітики відзначають, що обмін ударами між обома сторонами, що воюють, відбувається регулярно і вздовж всієї лінії фронту. В окремих місцях відбуваються спроби прориву лінії оборони як з боку ЗСУ, так і російської армії.
- ЗСУ ж шукають нові російські склади та зосередження особового складу, завдаючи нищівних вогневих ударів. Очевидно, через страх наступу українських захисників в окупованому Криму почалося додаткове зміцнення берегових ліній - ворог риє траншеї та минує пляжі, - наголошується в документі.
ЗСУ щільно зайняті підготовкою до ймовірного чергового прориву на півдні, але й на сході бої не вщухають. Великої конкретики за південним напрямком немає - аналітики намагаються не зіпсувати українцям підготовку до чергового етапу контрнаступу, який може ознаменуватися черговою втечею російської армії.
Відомо, що вздовж берегової лінії Дніпра окупанти не припиняють вогонь, вдаряючи мирними містами та селами. Дуже часто страждає Херсон - лише минулої доби в місті є поранені та вбиті. Не обходиться і без обстрілів інших областей: мова про Миколаївську, Дніпропетровську та Запорізьку. На непідконтрольній частині останньої українські партизани регулярно готуються та проводять різні диверсії щодо знищення як технічних засобів, так і самих окупантів.