![В Мелитополь едут "заряженные" деды морозы (фото)](/images/news/2022/12/306744.jpg?1671282494)
Ряженим решістким дідам морозам дали напуття, спорядили подарунками для військових і відправили в окупацію. На Росії вирішили влаштувати новорічне шоу.
Дідів морозів, підготовлених для окупації, зібрали у Ростовській області біля музейного комплексу "Самбецькі висоти". Повідомляється, що там вони отримали напуття від "справжньої" справи морозу. Примітно, що на роль дідів морозів для окупованих українських територій, рашисти підібрали військкорів, телеведучих та блогерів (куди без них?).
Хто виступить у ролі оленів та снігурочок, не повідомляється. Тепер ряжені діди морози вирушать із подарунками до рашистських військових частин, дислокованих у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях. Місія ряжених дідів морозів – доставити частинку свята воякам.
Під нею рашисти мають на увазі позашляховики виробництва Росії, мобільні лазні, тепловізори та квадрокоптери. А на самих вояків чекають особливо "шикарні" подарунки - набори з шапки, рукавичок та баффа. Втім, який Новий рік, такі й подарунки.