![Появилась еще одна версия с какой целью в центре Мелитополя оккупанты выставили «зубы дракона» (фото)](/images/news/2022/12/306851.jpg?1671386944)
Якщо раніше їх перевозили через місто у Кримському, Херсонському та Запорізькому напрямках, то сьогодні розставляють у центрі міста у багатоповерховому секторі на вулиці Бейбулатова, коло будівлі СБУ. Не виключено, що сьогодні в російських ТГ-смітниках з'явиться чергова «заспокійлива пігулка» для народу про необхідність встановлення таких конструкцій. Перед відступом із Херсона ситуація, до речі, була такою ж.
Місцеві жителі вирішили, що орки готуються до своїх навчань, але вже не за містом, а до імітації вуличних боїв.
Однак розвідка має іншу інформацію. Військові росії зізналися в тому, що готуються провокаційні обстріли мирного населення на тимчасово окупованих територіях. Де не уточнюється. Але досвід Донецька та Луганська підказує, що сценарій у російських загарбників не змінюється.
Військовослужбовці армії росії скаржаться на систематичну затримку виплат зарплати, оскільки протягом деякого часу з боку ЗСУ не обстрілюють їх позиції або захоплені території.
З цією метою вони готові зробити удар по мирному населенню. Перед провокацією попереджають деяких наближених колаборантів. Потім знімають на відео результати прильотів, масово поширюють це у своїх ТГ-смітниках і повідомляють керівництву про те, як вони доблесно відстрілювалися від ЗСУ.
Аналогічна ситуація була і з мостом між Костянтинівкою та Мелітополем. Воєнкори в перші ж секунди розповсюдили відео про обстріл мосту нібито ракетами системи HIMARS. А потім інші пропагандисти спростовували воєнкорів, пояснюючи, що спрацювала вибухівка, закладена під мостом.
Так що від ворога можна очікувати будь-яких провокацій.