![Стало известно, кто в Мелитополе согласился возглавить рашистскую службу стандартизации](/images/news/2022/12/306959.jpg?1671487804)
Окупанти запустили в Мелітополі в роботу службу стандартизації, мерології та сертифікації при Росспоживнагляді.
Розташовується відомство за тією ж адресою, що й раніше: на вулиці А. Невського.
Очолила нову структуру тихушниця – Тетяна Олександрівна Чикіна. У службі стандартизації при Україні вона пропрацювала майже половину свого життя – 25 років. Як тепер з'ясовується, держзрадниця має подвійне громадянство. У матері Тетяни Чикіної є нерухомість у Криму. На півострів вона часто їздила зі своїм єдиним сином.
Брат Чикіної до червня 2022 року працював у ФСБ в Криму, перейшов на бік ворога після анексії Криму у 2014 році. В даний час зрадник знаходиться у Твері.
Звісно, за добровільну згоду очолити окупаційну структуру на Тетяну Чикіну чекає кримінальна відповідальність за 111 статтею кримінального Кодексу України. Ймовірно, єдиному синові доведеться носити передачі мамі до в'язниці.
У випадку, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати зазначену інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected].
Докладніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка "Повідомити про колаборанта".
Тим часом окупанти оголосили, що з 1 січня використання гривні в Мелітополі вважатиметься злочином.