![Курьезы. Коллаборанты своими маразмами русского мира доводят жителей Мелитополя до невменяемого состояния (фото)](/images/news/2022/12/307095.jpg?1671626949)
Звільнення Мелітополя не за горами - і це розуміють як окупанти, які вже розставляють містом "зуби дракона", так і мирні жителі. Показуючи своє ставлення до колаборантів, мелітопольські паторіоти раптово зіпсували мурал ліквідованому колаборанту Івану Сушку.
Іван Сушко був тамадою, балотувався у депутати селищної ради від Оппоблоку, а після окупації Мелітопольського району став "мером" Михайлівки. Графіті з ним протрималося лише кілька днів, більше городяни не стали його терпіти.
Мурал відкрили на стіні п'ятого корпусу Таврійського агротехнологічного університету на проспекті Хмельницького (окупанти захопили його та перейменували на "МДУ", легітимне керівництво ТДАТУ переїхало до Запоріжжя). Сушко вступив туди на заочне навчання, але на навчання так і не потрапив. Про відкриття муралу пропагандисти повідомляли 16 грудня.
Але вже 19 грудня мурал стоїть облитий чорною фарбою. А ось нижче на тій же стіні білою фарбою написано зізнання в любові до ЗСУ із серцем.
А от комунальникам без роботи сидіти не доводиться – щодня треба відмивати пам'ятники радянським ідолам. То вони мили «окривавленого» Леніна. Перед цим відчищали білу фарбу з погруддя Судоплатову. А коли відмивали мурал із Сушком, то й зовсім можна було спостерігати курйозну картину.
Так у кадр разом із комунальниками потрапив чоловік на асфальє у несвідомому стані. Мабуть він настільки вразився "твором мистецтва", що просто заснув на асфальті. Або ж обличчя колаборантів мелітопольцям настільки гидкі, що необхідно "підвищити градус".