![На Запорожском направлении уничтожена группировка врага, которая пряталась в бывшем детском лагере](/images/news/2022/12/307121.jpg?1671638774)
В селі Більмак (Кам’янка) Пологівського району 20 грудня артилерія знищила лігво рашистів.
За даними підрозділу розвідки ССО Бандерлоги, 18 грудня на територію колишнього дитячого табору «Росинка» заїхало близько 1500 майбутніх двохсотих і трьохсотих рашиків. На подвір’ї вони розставили: танки, тигри, тентовані КаМАЗи, навіть, польову кухню розгорнули. Але відпочивати довелось не довго.
Розвідники стежили за ворогом декілька днів, а пізно ввечері 20 грудня артилерія ЗСУ відпрацювала по ворожому табору. Спочатку місцеві жителі чули 5 потужних вибухів. Далі детонація продовжувалась приблизно годину. В бік палаючої ворожої казарми промчали спочатку швидкі, потім труповозки з вантажівками. А з ранку артилерія добила все, що не догоріло. На місці прильотів БК детонувало ще приблизно 3 години.
Попередньо, за даними розвідки, знищено 10 одиниць техніки. Наразі дані про кількість втрат особового складу противника, та яка саме техніка згоріла, уточнюються. ЗСУ показало – «свинособакам» не місце в дитячому таборі і в цілому на український землі. Дакаємо розвідникам ССО і артилерії ЗСУ, які нещадно нищать ворога на Запорізькому напрямку, впевнено наближаючи визволення Мелітополя!
Раніше ми повіломлялі, що на рахунку Бандерлог і артилерії 11 знищених рашистських комплексів РЕБ.