![В бою за свободу Украины погиб еще один Герой из Запорожской области (фото)](/images/news/2022/12/307294.jpg?1671803576)
На фронті загинув мешканець селища Балабіне.
Кушугумська громада втратила ще одного славного сина, ще одного Героя, який відважно захищав матір-Україну. На фронті загинув мешканець селища Балабіно Харлан Анатолій Анатолійович.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Кушугумської ОТГ Володимир Сосуновський.
"Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка – віддав своє життя за цілісність та незалежність України. На віки-вічні його ім'я буде вписано в історію нашої громади та України, як воїна – Героя", - написав Володимир Сосуновський.