![В Запорожской области оккупанты уже вводят круглосуточный комендантский час на неделю](/images/news/2022/12/307430.jpg?1671951338)
Російські загарбники клялися, що не посилюватимуть правила комендантської години на окупованій території Запорізької області.
В черговий раз порушити дане ними слово окупанти вирішили у властивій їм манері: зробивши умови у три рази гіршими для простих людей. Так, замість подовженої комендантської години або посилення обмежень, загарбники вводять у Запорізькій області тотальну комендантську годину на всі Новорічні свята. Людям забороняють залишати свої будинки під загрозами ув'язнення та навіть розстрілів.
Подібні заходи окупанти вже запровадили раніше у низці населених пунктів Запорізького регіону. Генштаб ЗСУ повідомляє, що тепер подібні нелюдські правила діють і в окупованій Василівці.
Тут режим цілодобової комендантської години буде в період з 28 грудня цього року до 04 січня 2023 року. Місцевим мешканцям протягом тижня заборонено залишати свої будинки та пересуватися населеним пунктом. Працівникам екстрених служб загарбники видаватимуть спеціальні перепустки.
Найближчим часом очікується запровадження подібних заходів у всьому регіоні. Такий "новорічний настрій" забезпечили російські окупанти жителям Запорізької області.
Тим часом у Мелітополі ще одну школу поруч із багатоповерхівками окупанти перетворили на казарму.