![В Мелитополе преобразился целый район - рашисты ни при чем (фото)](/images/news/2022/12/307542.jpg?1672050260)
Напередодні новорічних свят у мелітопольців чергова хвиля натхнення. Люди чекають на звільнення і вірять у ЗСУ.
Закликами до українського вільного майбутнього городяни прикрасили центральний ринок. Герб України, напис із попередженням про те, що "ЗСУ бачити все" з'явилися на стінах будівель центрального ринку Мелітополя.
Любителів описувати будинки в місті завжди хаяли, але зараз явно не той випадок. До того ж, ці написи виглядають у тисячу разів привабливішими, ніж бездарні пропагандистські плакати рашистів. Але, головне, вони свідчать про справжнє ставлення жителів окупованого міста до загарбників.
Щодо цього немає страху - тільки ненависть. Ще більш витончено показали любов до України мешканці мікрорайону. Тут, напередодні Нового року, мелітопольці прикрасили зимові дерева жовто-блакитними літами.
Нехай в окупації зовсім не так гарно, як було цими днями до нашестя фашистів, але український дух живе в українському Мелітополі.