![В Мелитополе бывший студент-педагог радуется тому, что россия бомбит украинские города (фото)](/images/news/2022/12/307560.jpg?1672064176)
Комусь війна принесла горе та сльози, а ось колишньому студенту МДПУ Микиті Романенко вона принесла кар'єрний виток та можливість показати свою сутність зрадника.
Цей молодий активіст російського руху «Південь Молодий» і «МГЕР» має декілька приставок «екс». Колись він навчався в педагогічному університеті, колись він працював цвинтарним сторожем. І весь цей час чекав на росію. Більше того, він навіть не приховував своєї проросійської позиції і регулярно постив у своєму профілі в соцмережах російську пропаганду.
Коли ж почалася війна, Микита, як і всі зрадники, злякався і подалі від вибухів поїхав до Криму з бажанням перечекати небезпечний момент і повернутися до рідної стихії.
Вступив у фейкове «МДУ», почав займатися тим, що вміє найкраще: розмахувати рашистським триколором і займатися демагогією, щоб догодити окупаційному режиму.
За це фейковий губернатор Є. Балицький представив зрадника до медалі.
Мабуть, такий рівень визнання окупантами та колаборантами закрутив голову молодому зраднику і він подався до блогерів. Нині Романенко пропагує свій ватний ТГ-канал і відверто розповідає читачам про те, що завжди чекав на захоплення Мелітополя росією.
Далі передаємо презентацію Микити Романенка себе коханого читачам ( публікуємо без купюр). Звучить як визнання для спецслужб України:
- Вже у 2020 році я почав висловлювати свою думку щодо політичної ситуації в країні та націоналізму в Україні після чого мене затримала СБУ.
Після 2 відносно мене було порушено кримінальну справу «Зазіхання на територіальну цілісність України».
На даний момент укропомийні ЗМІ виставляють мене «хто швидше» який я «колоборант» тільки через те, що я допомагаю нужденним, допомагаю розвивати область.
Пам'ятаю та пишаюся своїми предками, які воювали проти фашистів.
І не підтримую нацизм, який активно розвивається в Україні із 2014 року».
До речі, юний російський нацист у своєму ТГ-каналі відверто веселиться, коли росія бомбить українські міста, ображає українську символіку та бійців ЗСУ. Звичайно, для мелітопольського зрадника війна росії в Україні зовсім не війна, а СВО.
На молодого колаборанта чекає суворе покарання згідно із Законом України – до 15 років в'язниці. Цікаво, там за ґратами Микита теж буде таким же сміливим, як сьогодні?
Однак не виключено, що з такими темпами місцевий гауляйтер Є. Балицький незабаром запише російського нациста Микиту до лав батальйону Павла Судоплатова і відправить з автоматом Калашнікова доводити, як він любить росію.
У випадку, якщо вам відомі факти співпраці будь-яких осіб з окупантами Мелітополя, просимо анонімно подавати вказану інформацію на спеціально створену електронну скриньку: [email protected] або на електронну скриньку @RiaMelitopolTV
Докладніше про можливі форми співпраці з окупаційною адміністрацією та формат надання інформації - у чат-боті Мелітопольської міської ради: Вкладка «Повідомити про колаборанта».