![«Дом там, где живут мечты»: маленькие переселенцы из Мелитополя получили символические подарки (фото)](/images/news/2022/12/307790.jpg?1672302843)
Для малюків новорічні свята – це пора чудес. І в такий непростий час чарівниками для юних мелітопольців стали волонтери та представники міської влади.
Понад дві тисячі новорічних подарунків для маленьких переселенців із Мелітополя вже вирушили по всій Україні.
- Напередодні Нового року їх отримають діти, які змушені залишити рідні мелітопольські будинки та оселилися в інших містах нашої країни - від Запоріжжя до Києва, від Харкова до Львова. Кожна наша дитина заслуговує на новорічне диво. Нехай воно збудеться, - написав у своєму Телеграм-каналі Мелітопольський міський голова Іван Федоров.
Батьки дітей, які вже отримали подарунки із зображенням рідного міста та символічним написом «Дім там, де живуть мрії», щиро дякують на своїх сторінках у соцмережах команді міської влади, а також волонтерам "Відкритого простору допомоги "Саме тут".
А рашисти тим часом заклеїли Мелітополь безграмотними новорічними привітаннями з соцмереж.