![Курьезы. Оккупанты зачислили украденного из Херсона енота в фейковый мелитопольский вуз (видео)](/images/news/2022/12/307919.jpg?1672413820)
Рашисти, які займаються створенням пропагандистських матеріалів в окупованому Мелітополі, перевершили самі себе, вкотре змусивши всіх засумніватися у своїй адекватності.
Буквально днями загарбники повідомили про те, що у фейковому виші з гучною назвою МДУ імені Антона Макаренка з'явилися шанувальники вкраденого єнота, які дуже хочуть з ним зустрітися. І ось, через кілька днів, справжня причина "запрошення" звірятка до Мелітополя розкрилася.
Шанувальники "руського міра" вирішили зарахувати незаконно вивезеного з херсонського зоопарку єнота курсантом до неіснуючого університету, який рашисти відкрили в окупованому місті.
– Вийшов із боями з Херсона і залишився з російським десантом захищати рідне місто від українських нацистів. Від нього надійшла заява до нашого університету, – йдеться у сюжеті, опублікованому на пропагандистському Телеграм-каналі.
Так званий ректор фейкового навчального закладу Андрій Чуйков повідомив, що єнот із Херсона подав до приймальної комісії заяву для вступу на два факультети: "Лісова справа" та "Спеціалізований факультет інформаційної безпеки".
29 грудня Чуйков уже підписав наказ про зарахування звірка курсантом факультету "інформаційної безпеки" із постановкою "на всі види постачання". А призначений окупантами декан факультету Юлія Іонова підписала "курсанту" залікову книжку і побажала успіхів у підготовці до підсумкової атестації.
Маразм рашистів зміцнюється з кожним днем і не виключено, що дійде до того, що незабаром єнот стане ректором фейкового вузу. Яким буде здивування справжніх керівників мелітопольських університетів, коли хтось із них після повернення до деокупованого міста побачить на своєму робочому місці херсонського єнота.
79007" data-width="100%">