![Оккупанты продолжают перевозить свою технику в Запорожскую область (фото)](/images/news/2022/12/307945.jpeg?1672437219)
Щодня в середньому до 10 одиниць гусенічної техники тралами перевозиться в бік Бердянська.
Посиленне переміщення вантажівок з поки живою силою. Тепер в більшості з території росії та відверто мобілізовані. Заїзжають з напряму Новоазовська, потім вантажівки зупиняють в пункті мобільного оператора окупантів “фенікс” та примушують всіх солдат придбати пакети “фенікс” та відключити російські номери.
Велика кількість паливозаправників як в бік Бердянськ/Мелітополь, так і в бік Ніколькське/Розівка.
Почали будувати лінію укріплення в районі с. Розівка Запоріжської області перед в’їздом з боку Донетчинни в проміжку після залізничного переїзди та старого посту поліції.
Останні дні посилений рух гвинтокрилів над містом. Здебільше пов’язано з візитами топ-окупантів.
Про це повідомляє Петро Андрющенко, радник мера Маріуполя.