![Иван Федоров показал, как жители Мелитополя помогали друг другу с 24 февраля (видео)](/images/news/2022/12/307974.jpg?1672480535)
Абсолютно для всіх мешканців Мелітополя 24 лютого життя поділилося на до та після. Але перемогти ворога можна лише у єдності.
У перші дні війни у Мелітополі міська влада вже організувала штаб для боротьби з мародерством і крадіжкамы, видачі гуманітарної допомоги нужденним, вирішення найнагальніших питань. Спочатку штаб допомоги був у ПК імені Шевченка.
Після звільнення Мелітопольського міського голови з полону, аналогічний штаб з об'єднуючою та рідною для всіх мелітопольців назвою «Саме тут» було організовано у Запоріжжі. За рік завдяки роботі команди 36 000 осіб отримали гуманітарну допомогу.
Центр допомагає мелітопольцям оформити матеріальни виплати, отримати юридичну, медичну та інші види консультацій. Все це активне життя команди взаємодопомоги відображено у підсумковому відеоролику, який виставив у своєму ТГ-каналі мер міста Іван Федоров.
79064" data-width="100%">- Єдність – запорука непохитності команди Мелітополя. 10 місяців ми робимо все, щоб у будь-який спосіб надавати гуманітарну допомогу мелітопольцям. З перших днів окупації Мелітополя ми розгорнули штаб підтримки наших мешканців у центрі та різних районах міста. Згодом передавали до Мелітополя гуманітарні конвої з продуктами та життєво важливими ліками. А в червні розпочали роботу відкритого простору допомоги «Саме тут» у Запоріжжі, який вже понад 6 місяців підтримує як мешканців в окупації, так і вимушених переселенців із Мелітополя. Ми обов'язково повернемося додому – ще згуртованішими та сильнішими. А поки що продовжуємо нашу роботу, - підписав під відео Іван Федоров.