![Внимание! В Запорожье экстренные отключения света и объявлен пуск ракет по Украине](/images/news/2022/12/307977.jpeg?1672485309)
Жителів Запоріжжя закликають не нехтувати правилами безпеки під час свят.
Через загрозу ракетних ударів з боку окупантів з метою мінімізації їх можливих негативних наслідків для електрообладнання та єдиної енергосистеми за розпорядженням НЕК «Укренерго» у Запорізькій області впроваджуються екстрені відключення світла.
Щойно загроза мине, екстрені відключення буде скасовано, - повідомило обленерго.
«Прошу сьогодні й завтра обов’язково дотримуватися правил повітряної тривоги. Ворог не полишає намірів зіпсувати нам свята! Будьмо обережними та обачливими», – наголосив очільник ЗОВА Олександр Старух.