![В Мелитополе и районе ВСУ разыскивает российские «Берега»](/images/news/2022/12/307987.jpg?1672491383)
Про техніку в запорізькій області слід терміново повідомити українських військових
Жителі тимчасово окупованих територій Запорізької області можуть допомогти зі швидким визволенням від російських окупантів. Для цього варто передавати дані про російську техніку. Особливо ВСУ зараз цікавить комплекс «Берег».
А-222 «Берег» - береговий самохідний артилерійський комплекс (артилерійська система берегової оборони) калібру 130 мм, призначений для ураження малих та середніх надводних кораблів, у тому числі швидкохідних, зі швидкістю до 100 вузлів (понад 180 км/год), на безпосередніх підступах до узбережжя — у приливних зонах, острівних та шхерних районах, а також для ураження наземних цілей. Радіус виявлення цілей до 30 км, радіус ураження до 23 км.
Саме така техніка окупантів заважає просуванню українських військ.
Військові пишуть:
Розшукується у всіх напрямках такі звірюги. Вкрай заважає наближенню нашої ПЕРЕМОГИ!!! Катаються групами. Можуть перебувати на відстані, але не далі за кілометр. Як завжди, потрібні координати чи напрямок руху. ЗСУ готові надати квитки на концерт кобзону.
Виглядає комплекс так:
Повідомити інформацію можна на електронну пошту нашої редакції [email protected], [email protected] або в в телеграм.