!["Мелитополь, держись" – известная спортсменка обратилась к жителям оккупированного города (видео)](/images/news/2023/01/307996.jpg?1672915438)
Весь цивілізований світ підтримує мелітопольців, чиє рідне місто вже понад десять місяців перебуває в окупації.
Мелітопольський міський голова Іван Федоров вручає українським знаменитостям футболки із зображенням Мелітополя, які роблять у них фото та публікують у себе на сторінках у соцмережах. Таким чином свою підтримку мешканцям тимчасово окупованого міста висловили виконавці Світлана Лобода, Тіна Кароль та Віталій Козловський, шоумен Дмитро Коляденко, ведучий Андрій Бідняков, актори студії "Квартал 95" та багато інших.
Напередодні новорічних свят мер запустив ще один флешмоб на підтримку українського Мелітополя та його мешканців. Одна з умов – опублікувати фото чи відео в соцмережі з хештегом #МелітопольТримайся. До ініціативи приєдналася і чемпіонка Європи, бронзова призерка Чемпіонату світу з карате Катерина Крива.
– Мелітополь та мелітопольці, наше серце з вами. Віримо, що вже скоро ви повернетесь до рідного дому, бо Мелітополь був, є і буде Україною, – звернулася до городян відома спортсменка.
Сьогодні багато мелітопольців, як і мільйони українців, не відзначають Новий рік, бо по-справжньому місцеві жителі чекають лише одного свята – дня визволення рідного міста від російських загарбників.
79111" data-width="100%">