![Гауляйтеры пожелали мира мелитопольцам под аккомпанемент ракетных ударов](/images/news/2022/12/307999.jpg?1672499773)
Гауляйтери побажали миру мелітопольцям під акомпанемент ракетних ударів
Колаборанти Запорізької області випустили лицемірне привітання з Новим роком.
Рашисти та колаборанти відрізняються особливою любов'ю до цинізму. Сьогодні напередодні Нового року російські терористи завдали ракетного удару по Україні. Ракети терористів вразили гостинці, житлові будинки та інші абсолютно мирні об'єкти.
Очевидно, що метою ракетного удару була спроба посіяти паніку та страх серед мирних жителів.
У цей момент у пабликах окупантів у Мелітополі розпочалася публікація цинічних привітань від колаборантів. Євген Балицький та Галина Данильченко, насолоджуючись владою, і як їм здається безкарністю, вітали мешканців тимчасово окупованих територій, з роком «возз'єднання з росією» бажаючи миру, добра та благополуччя. Не забули зрадники українського народу і подякувати терористам, які прийшли на нашу землю – солдатам і бойовикам Росії.
Побажання миру в момент ракетних ударів по цивільному населенню, – яскраво показує суть колаборантів.
Наразі відомо про кілька десятків постраждалих. Є й загиблі від ракетного удару:
- Київ – мінімум 3 прильоти: Печерський, Солом'янський, Голосіївський райони. Є руйнування, пошкоджено готельний об'єкт, уламки впали на приватний будинок, запроваджено аварійні відключення світла. Попередньо, 1 особа загинула;
- Хмельницька область – є приліт та постраждалі;
- Миколаїв — після прильотів у місті пожежі у різних частинах міста;
- Запоріжжя — удар пошкодив житлові будинки, постраждали мати та син.