![Часть Запорожья обесточена после сегодняшнего обстрела](/images/news/2022/12/308010.jpg?1672508850)
Російські терористи намагалися у Новорічну ніч занурити Запоріжжя у пітьму. Енергетики, не покладаючи рук, намагаються повернути запорожцям святковий настрій.
У Запоріжжіобленерго повідомляють, що сьогоднішня російська ракетна атака призвела до пошкодження електрообладнання. В результаті було знеструмлено 1750 будинків в одному з районів Запоріжжя.
Фахівці ПАТ "Запоріжжяобленерго" працюють над відновленням енергопостачання. Втім, вже зрозуміло, що усунути усі пошкодження до кінця поточної доби не вдасться.
Тим часом, у Мелітопольському районі колаборанти змусили дітей святкувати сторіччя СРСР