![Детей российских вояк из Мелитополя отправили на спектакль в Москву](/images/news/2023/01/308331.jpg?1672829568)
Поки папки воюють, дітям вирішили підняти настрій "Лускунчиком". Називається, чим багаті тим і раді...
Фейкове міністерство з молодіжної політики Запорізької області піднатужилося і в рамках такого собі федерального проекту "мивомместі" вирішило відправити дітей учасників війни до державного академічного Великого театру Росії.
У Москві діти відвідають не вражаючу новизною, але таку характерну для новорічних свят радянських часів виставу "Лускунчик". Дивно, але рашисти щиро переконані, що це дійство підніме настрій для дітей:
- Сьогодні наші хлопці зі зброєю в руках відстоюють наші кордони, борються за щасливе дитинство дітей, а ми зробимо все, що від нас залежить, щоб члени їхніх сімей мали святковий настрій, - пишуть загарбники у своїх пабликах.
Запитань до цієї заміни понять більше, ніж відповідей. Але розумом росію не зрозуміти...