![С песней по жизни - рашисты показали, как мелитопольские студенты начинают учебный день (видео)](/images/news/2023/01/308415.jpg?1672917947)
Фейковий мелітопольський університет із гучною назвою МДУ, чи не щодня радує не менш гучними новинами на межі фолу.
Мелітопольці ще не встигли отямитися від шоку, коли, чи то від нестачі студентів у несправжньому вузі, чи то від маразму у його керівників, у курсанти МДУ прийняли єнота, і навіть видали йому залікову книжку.
Але МДУ не зупиняється на досягнутому: гуляти, так гуляти, з піснею – у прямому та переносному значенні. У мережі показали, як розпочинається навчальний день у студентів факультету психології. Хлопці з самого ранку в університетській аудиторії співають у караоке пісню з радянського дитячого мультфільму "Простоквашино".
Варто зазначити, що деякі студенти співають із запалом, інші - лише зображують радість, треті - навіть не намагаються відкривати рок, бо в шоці від того, що відбувається.
Зрозуміти молодь нескладно. Який психологічний прийом проводять за допомогою караоке над мелітопольськими дітьми, або, що хочуть продемонструвати автори відео, зрозуміти не всім.
Хіба що новому студенту одразу двох факультетів фейкового вузу, горезвісному херсонському єноту...