![В оккупированном Мелитополе блогер-пропагандист призвал устроить облаву на подростков с телефонами (видео 18+)](/images/news/2023/01/308521.jpg?1673020832)
Українофоб і затятий шанувальник «російського світу» Максютка з Мелітополя намагається переконати знайомих і, зважаючи на все, вже й себе самого, що «росія тут назавжди».
Блогер-пропагандист Максютка, який регулярно знімає відео про те, як у Мелітополі стало добре жити після приходу "визволителів", продовжує поливати брудом український уряд та ЗСУ, радіючи приходу Росії на нашу землю.
Нагадаємо, після ліквідації кількох зрадників у Запорізькій області на початку вересня фанат "російського світу" втік із тимчасово окупованого Мелітополя за кордон. Але невдовзі Максютка повернувся до рідного міста і продовжив розповідати про те, як стало чудово жити після "визволення".
Недоблогер встиг знеславитися незнанням історії, а також непогано напружитися після низки вибухів, у тому числі, в кафе з "Привал мисливця", після чого він ненадовго спустився з небес на землія І записав відео, як він сидить у коридорі і тремтить від страху.
Пропагандист регулярно ділиться зі своїми шанувальниками ходом ремонту у своєму новому гніздечку - нещодавно похвалився у мережі переїздом у нову квартиру. Ну, як нову..
Одурманений рашистською пропагандою Максюка днями вийшов у прямий ефір на своїй сторінці у соцмережі. Він з важливим виглядом міркував про те, що «все, що не робиться, все на краще».
Важливо відзначити, що співрозмовник у Максютки видався йому під стать - обидва персонажі обговорювали введення спецперепусток окупантів.
– Я вважаю, це правильно. Ну, звісно, у черзі треба відстояти, але що робити. Але загалом я підтримую. Так, у психологічному плані це незручно, але нічого, – сказав Максютка.
Ці та інші неадекватні заяви пропагандиста супроводжувалися нервовим смішком, а на запитання співрозмовника розповісти, що йому підкинули у вікно «шанувальники», Максютка, посміхаючись, сказав:
- У Росії не ображають, розслабуньки.
Співрозмовник все з тією ж усмішкою запропонував другу сходити до церкви і відмити гріхи, доки не пізно.
А на питання про перевірку мобільних телефонів Максютка взагалі вибухнув тирадою.
– На блокпостах у мене перевіряли. Один чи двічі. Але я за те, щоб щодня в центрі, на площі та й взагалі всюди перевіряли телефони. Я цих малоліток не раз бачив, як вони фотографували, і потім відсилали куди треба.
Впевнені, що вже зовсім скоро такі як Максютка та інші фанати «російського світу» отримають по заслугах – церемонитися зі зрадниками ніхто не буде.