UA RU

Стрічка новин

Сьогодні, 13:45

У Мелітопольсь звозять сиріт з усієї захопленої частини області та видають їм паспорти рф (фото)

Сьогодні, 13:30

Україна може зіткнутися із тиском, щоб продемонструвати успіхи на фронті до виборів у США - FT

Сьогодні, 13:26

У тимчасово окупованому Бердянську чоловіка заарештували й оштрафували за українську символіку в соцмережах

Сьогодні, 13:03

У Краснодарському краї РФ атаковано склад модулів управління та корекції для авіабомб, - ЗМІ

Сьогодні, 12:47

У Мелітополі жорстоко вбили молодого чоловіка і скинули його труп у колодязь (фото)

Сьогодні, 12:40

В Запоріжжі внаслідок пожежі в приватному будинку загинув чоловік

Сьогодні, 12:37

ДТП у Броварах за участі голови РДА: у якому стані постраждалі

Сьогодні, 12:00

Обмеження для чоловіків за кордоном: у Польщі відповіли, що буде з українськими студентами

Сьогодні, 11:47

На Мелітопольському напрямку загинув військовослужбовець і журналіст Андрій Топчій (фото)

Сьогодні, 11:30

"2025 рік буде цікавим для України": астролог сказав, коли закінчиться війна

Сьогодні, 11:28

У Запоріжжі в систему профосвіти залучатимуть бізнес

Сьогодні, 11:00

На Кубані міг бути атакований військовий аеродром: у мережі показали відео

Сьогодні, 10:57

Загульна пора: у Мелітополі окупанти анонсували низку вихідних

Сьогодні, 10:31

Впродовж доби окупанти 536 разів ударили по Запорізькій області

Сьогодні, 10:25

Атака на Харків: у лікарні було більше тисячі людей

Сьогодні, 10:09

Україна забрала із передової американські танки Abrams: в ISW назвали важливу причину

Сьогодні, 10:05

Під Мелітополем пізно ввечері вчора було гучно - окупанти збивали українські дрони над житловими будинками (фото)

Сьогодні, 09:57

ГУР та військові знищили новітню РЛС окупантів вартістю понад $5 мільйонів – відео

Сьогодні, 09:20

Ердоган заявив, що Туреччина зупиняє торговельні відносини з Ізраїлем

Сьогодні, 09:15

Переселенки з Мелітополя можуть безкоштовно отримати ноутбук

Сьогодні, 09:14

Родини з дітьми у Запоріжжі можуть отримати 5 тис грн

Сьогодні, 09:03

Пошкоджені енергооб'єкти, пожежі, перебої з водою: наслідки масованого удару РФ по Україні

Сьогодні, 08:30

До Росії завітала нова "бавовна": що горіло у Краснодарському краї

Сьогодні, 08:30

Російські шахраї розводять жителів Мелітополя побутовою технікою – нова схема виманювання грошей

Сьогодні, 08:19

Повернення військовозобов'язаних до України: Кулеба зробив заяву
Всі новини

Опитування

Що після деокупації територій (включаючи Мелітополь) робити з бізнесом, який відкрився і працює за російським законодавством, обслуговуючи військові Росії?

  • Передавати у власність держави
  • Передавати до муніципальної власності
  • Взагалі не карати
  • У кожному випадку розбиратися окремо

Проголосувати

Більше опитувань

Реклама у нас

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Підпишіться на нас: Facebook tiktok Telegram Twitter Google Новини

    Коментарі

    Всього коментарів:

    20

    Ваш e-mail не буде опубліковано.

    * Обов'язково ознайомтесь з Правилами коментування

    Опублікувати
    user avatar Свинособакам страдать

    13 января 2023, 22:41

    У свинособак всегда так: Финляндия сама виновата, Польша сама виновата, Чечня сама виновата, Грузия сама виновата, Афган тоже не такой, Украина готовила нападение и хотела ядрёной бимбой уничтожить ни в чем не повинный рюсське народ ))))))))) Пришли, насрали в чужом доме у всех на виду и всем доказывают, что это не они )))) Эта ублюдошная кацапско-фашистская недонация не должна существовать на этой земле.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 22:24

    Вообще удивляет логика сволочей, мол Украина жертва виновата в том, что сволочи расияне напали, я в шоке от сволочной натуры и менталитета этих ублюдков.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 22:19

    Ублюдству ниже 21:46 сколько тысяч финов и шведов убили выблядки расеянские? Свинособак хейтят по всему миру! Не пускают в отели, счета в банках выблядкам закрывают хейт как положенно для мразей.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 22:14

    Ну да, в Крыму это зелёные человечки, на Донбассе нас нет, то шахтеры танки в шахтах откопали, и конечно же Украина готовилась напасть на парашу. Горите в аду суки, закон бумеранга никто не отменял.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 21:57

    сдохните побыстрее путинские мрази

    user avatar Гость

    13 января 2023, 21:46

    Далеко не внутреннее дело, потому что переросло в войну. Такой менталитет. Финны, шведы, долгое время будучи нейтральными соседями России, удерживаются от любых оскорблений и унижений. А в Украине не так. Отсюда и такие последствия.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 21:22

    Это внутреннее дело украинцев что им делать. Тем более что сволота расеянская год грозила нападением, таки сволочи напали, думаешь кто то теперь простит это сволочам? Расеянство по всему миру равно сволочам, везде хейт и унижение, как у немцев после второй мировой. Дерьмосеи конец, санкции и обосралово в войне против украинского народа развалят это ублюдочное недоразумение, вспомнишь мои слова еще не раз.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 21:11

    Никогда не забуду: накануне войны - Россия - На... Путин - Ху... Люди в червоному. Хто не скаче, той москаль. Доскакались!

    user avatar Гость

    13 января 2023, 20:55

    Не дождетесь.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 20:50

    Не зря запад поставил крест на ублюдочной федерации, и я этому рад. Желаю вам скотам гражданской войны и годами сидеть по подвалам.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 20:49

    Поражает сволочь, в нападении скотов расиян, обвиняет Украину! Явно руцкое ублюдство.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 20:48

    Ублюдству ниже - ты сволочь о чем мычишь? Педерастия напала на Украину, причем тогда еще угрожая нато и соседям. Причем тут жертва Украины, к ублюдкам расиянам? Это сейчас выбили зубы мразе рашисткой, они обломались об Украину и украинский народ, не угрожают уже никому, а сама сволочь окапывается.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 20:45

    Негодяю ниже. Украинские власти знали, что война будет и ничего не сделали, чтобы ее предотвратить. Надо быть конченым идиотом, чтобы допустить войну на своей территории. И уметь выполнять все международные договоренности (в том числе минские соглашения). Вот так.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 20:37

    Слабоумной ниже 20:21 Украина не нападала на педерацию, не ровняла города с землей на перестии, не убила мирных ублюдочных расиян, как это сделала паскудная расия руками расиян.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 20:21

    А представьте, если б в Запорожье работал российский фонд помощи нуждающимся, чтобы сделала украинская власть? Догадайтесь сами.

    user avatar voroshilovgradka

    13 января 2023, 20:19

    Так і будуть бандерівсько-фашиські негідники шипіти дохлою коброю весь нікчемний залишок життя, далеко із-за кордону, аж доки дідько всіх не забере. **//***Я українка і ввважаю себе справжньою патріоткою українського народу! Втрати ЗСУ навіть у боях за Артемівськ у 2,5-2,7 разів більше за втрати ЗС РФ, а якщо порівняти із НМ ЛНР та ПВК Вагнера, то у 4-5 разів. Мені брехати сенсу немає, я пишу те, що на власні очі бачу.**//*** Доречі, усіляких Соловйових та Скабєєвих ненавиджу майже так, як українських журнашлюх-граноїдів типа Соколовой , Цаплієнко, Саран, Шарафмала і т.п. **//** І ,на відміну від "експертів", напишу прогноз: на початку весни буде або розгром ЗСУ на території ДНР або їхній відхід. І вже від цього можна планувати та передбачати подальший хід подій. **//** Краще йди до військомату ніж писати таке.

    user avatar Гость

    13 января 2023, 19:52

    СУКИ КАЦАПСЬКІ ------ГОРІТИ ВАМ В ПЕКЛІІІІІ , ЩОБ ВАС ЇЛИ СОБАКИ З ЧЕРВ'ЯКАМИ !!!!!!!!!!!!!!! ЗДОХНІТЬ ПАСКУБИ РАШИСТКІ НАВІКИ !!!!! МИ ВАС ВБИВАЛИ І БУДЕМО ВБИВАТИ НАВІКИ !!!!!!!!!!!!!!

    РІА Мелітополь правова інформація

    Використання матеріалів ria-m.tv, будь-якого типу, дозволяється за умови активного індексованого посилання на ria-m.tv. Гіперпосилання має бути розміщене виключно у першому або другому абзаці тексту. Матеріали надруковані в рубриці "Бізнес ідеї", "Політикум" та під знаком * мають іміджевий, благодійний характер або надруковані на правах реклами. Відповідальність за такі матеріали редакція несе. © 2013-2023 Всі права захищено.