![В Запорожской области оккупанты получили "прилёт" по своей казарме, которую они обустроили в школе](/images/news/2023/01/309171.jpg?1673675232)
Окупанти продовжують розташовуватись у школах Запорізької області. Тільки це не заважає розвідникам та артеліристам ЗСУ проводити філігранне відпрацювання по ворогові.
Розвідники знаменитого підрозділу ССО "Бандерлоги" повідомляють подробиці чергової успішної операції з "демілітаризації" російських загарбників. Так, у Пологівському районі Запорізької області до вогняного пекла було відправлено польову казарму росіян.
За повідомленням розвідників, ворог облаштував свою казарму у будівлі загальноосвітньої школи в окупованій Новофедорівці. Тут постійно перебувало близько сотні окупантів. Сюди ж і прилетів "гарячий привіт" від артилерії ЗСУ 11 січня.
За попередніми даними, на концерт Кобзона вирушило близько 40 рашистів. Близько півсотні дістали поранення різного ступеня тяжкості.
Також внаслідок удару було знищено ворожу техніку – БТР та КАМАЗ, що стояли у дворі школи. Про це повідомляють у ССО "Бандерлоги".
Офіційне підтвердження ворожих втрат очікується у зведенні Генштабу ЗСУ.
Раніше, в районі тієї ж Новофедорівки, окупанти зі страху перестріляли один одного.