![Через оккупированный Мелитополь везут ракеты С 300, которыми обстреливают Запорожье (фото)](/images/news/2023/01/309200.jpg?1673691891)
Рашисти знову перекидають свою військову техніку. Сьогодні в центрі Мелітополя було помічено зенітно-ракетні комплекси С-300, що рухалися пр. Богданом Хмельницького у бік Запоріжжя.
Ймовірно, найближчим часом варто знову чекати на обстріл з тимчасово окупованих територій. Саме такими ракетами регулярно обстрілюють Запоріжжя, вбивши та покалічивши десятки мирних людей.
З початку жовтня російські загарбники майже щодня обстрілюють ракетами Запоріжжя та його околиць. Внаслідок ворожих ударів загинуло понад 80 людей, зруйновано будинки та цивільну інфраструктуру.
Зенітно-ракетні комплекси С-300 призначені для боротьби з літаками у повітрі, але також мають опцію стрільби за наземними цілями. Але окупантам важко самостійно наводити ракети. У наведенні ракет ворогові допомагають коригувальники. Завдяки інформації, яку вони передають, фашисти завдають ударів ракетами С-300.