![В Мелитополе рашисты продолжают "обнаруживать" тайники ВСУ](/images/news/2023/01/309348.jpg?1673859077)
Збройна агресія Росії 24 лютого 2022 року стала повною несподіванкою не лише для мешканців Мелітополя, а й для всіх українців. І навіть ті, хто служив у ЗСУ, були в незнанні і добиралися до військових баз самотужки.
Але у рашистів своя правда, яка з точністю до навпаки спотворює реальність. Інформаційна війна у Росії ведеться десятки років. Людям просто «промивають мізки» через телевізор, і вони остаточно розучилися шукати незалежні джерела інформації, зіставляти факти та включати логіку.
Але дешеві пропагандистські канали працюють виключно за методичкою та на достовірність і не претендують. Треба п'ять диверсантів на день – зробимо. Так в окупованому місті ршисти та поліцаї-покиди суспільства практично щодня знаходять схрони боєприпасів.
Сценарій завжди однаковий - нібито анонім повідомляє про знахідку, потім на місце виїжджають "окупанти" та знаходять "екстрімістські матеріали", зброю тощо. Озвучувати імена або показувати в кадрі диверсанта рашисти не поспішають, та воно й зрозуміло, де ж постійно брати нові обличчя, коли патріоти масово виїхали або були викрадені ще у березні-квітні. Так, росгвардійці у Мелітопольському райні нібито виявили схрони з боєприпасами та зброєю ЗСУ.
- Схованка розташовувалась у занедбаній споруді. Бійці знайшли осколково-фугасні снаряди, гранатомети, понад дві тисячі набоїв, ручні гранати, тротилові шашки та нічні приціли. Також було знайдено кілька одиниць зброї та боєприпасів під час огляду будинку, в якому раніше проживав "пособник націоналістів", - прозвітували пропагандисти.
Затримання забезпечили мальовничим фото. А що шкода чи що? Такого добра у рашистів повно, і не проблема, що постять часто навіть те, чого немає і ніколи не було в українських бійців на озброєнні.