![Деньги кончились? Рашисты начали взымать пошлину за выдачу своих документов](/images/news/2023/01/309445.jpg?1673949751)
Російські окупанти докладають чималих зусиль, щоб наділити населення своїми документами. Задля цього навіть скасували мита та збори.
Але як виявилося ненадовго. У так званому РАГС з'явилося оголошення з реквізитами, на які необхідно перераховувати гроші. Видача російських документів вважається чомусь повторною і заплатити за неї потрібно 350 рублів. Одержувач коштів управління Мін'юсту у Криму. Ймовірно, у рашистів закінчуються гроші і "подарунки" населенню почали поступово скорочувати.
Також батьків активно закликають вносити відомості про громадянство до свідоцтв про народження дітей.
При зверненні ставлять такі штампи з позначкою "для довідок".
Примітно, що багато місцевих жителів не розуміють, що такими відмітками вони роблять недійсними українські документи дітей та після звільнення матимуть проблеми з їх відновленням.