![В Мелитополе рашисты ищут каких-нибудь развлечений, кроме выпить и пострелять](/images/news/2023/01/309447.jpg?1673959502)
Якихось 11 місяців минуло з початку вторгнення росії – а в Мелітополі до того «дохазяйнувалися», що навіть пристойного кафе чи ресторану не знайдеш. Не кажучи вже про боулінг чи більярд.
Один із пропагандистських каналів розмістив у себе подібну «скаргу». Нібито місцеві жителі писали, що жодного культурного дозвілля в Мелітополі не залишилося – ні боулінгу, ні більярду – а лише суцільний алкоголь та інші неподобства. І, як наслідок, неподобства, що творяться після прийняття великих доз оковитої. Громадяни цікавилися – коли ж нарешті з'явиться у нашому місті культурне дозвілля?
Тобто всілякі заходи, що проводяться рашистами – виставка, наприклад, мракобісних картин, або, скажімо, ялинкових іграшок часів СРСР; або в'язання шкарпеток для "мишебратьєв" - місцевих жителів не особливо спокушають. Їм все більше буржуйські розваги подавай, на кшталт вказаних більярдів/боулінгів.
Деградація всього, чого торкаються представники «русского міра» - це вже аксіома. Не стала винятком і ситуація з громадським харчуванням.
Але для початку зазначимо: місцевим жителям, які ризикнули залишитися в місті і не в «долі» з окупантами, загалом, не до кафе з ресторанами – їм би вижити. До того ж багатьом мелітопольцям не до вподоби відпочивати в одному закладі з кадировцями, дагестанцями та іншими представниками армії «визволителів». А якщо не пощастить, то й шалену кулю заробити, а у найгіршому випадку - і снаряд від "Хаймарса".
Тому всі подібні заклади окупували російьскі любителі міцних напоїв – включаючи вже згаданих кадирівців. І начхати на те, що іслам забороняє не те що вживати алкоголь - але навіть дарувати його або приймати в подарунок. Але де «мишебратья» – а де віра і правда?
…Через кілька місяців після початку окупації Мелітополя кількість точок громадського харчування у місті значно зменшилася – через «віджимання» кафе окупантами та вимушену «еміграцію» власників бізнесу. Слід зазначити, що у переділі власності брав активну участь і гауляйтер Запорізької області Євген Балицький.
Ті заклади, які залишилися – наприклад, «Пан і пані», «Джокер» – уподобали рашисти. Колаборанти, у свою чергу, віддавали перевагу ресто-бару «У Екатєріни», розташованому в багатоповерховому секторі одного з мікрорайонів.
Як це і водиться в окупантів, після рясних "заливань" вони люблять хапатися за ножі – у нашому випадку, за вогнепальну зброю. Так, у вже згаданому «Джокері» у середині листопада 2022 року розборки влаштували дагестанці та російські військові «слов'янської національності». Підсумок – дев'ятеро поранених, четверо з яких звернулися по допомогу до лікарні.
– У Мелітополі позначилися конфлікти між різними угрупованнями окупантів, – коментував ситуацію мер Мелітополя Іван Федоров.
А в грудні – і вже серйозно – відзначився розважальний комплекс «Привал мисливця». Туди прилетіли "Хаймарси" від українських артилеристів.
У самому закладі на цей час святкували день народження Балицького. Самого гауляйтера у місті не було – відбув святкувати у тимчасово анексований Крим.
Тож «розваг» у Мелітополі вистачає і без більярдів із боулінгом. Шкода, що місцевим жителям від такого «дозвілля» стає лише гірше і гірше.