Мелітопольський міський голова Іван Федоров прокоментував оголошення підозри черговій колаборантці.
– Забивала голову дітям казками про велич росії та погрозами змушувала педагогів до співпраці з "новою владою". Отже, у будь-якому разі зрадникам потрібно збирати речі – бо їхати доведеться – або до в'язниці, або до росії, – написав у своєму Телеграм-каналі мер тимчасово окупованого міста.
Слідчі СБУ повідомили зрадниці про підозру за ч. 2 ст. 111 та ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їй загрожує покарання – до довічного позбавлення волі.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
В самой России мягко сказано,подозрительно относятся к любым бомагам выданным в Мелитополе после 24 февраля.По возможности-футболят сразу незаморачиваясь.