Ліміт, доведений НЕК «Укренерго» ля Запорізької області на нічний час 21.01.2023, на 31% нижчий за сьогоднішній, тож, на жаль погодинних відключень електроенергії завтра вночі уникнути не вдасться.
Погодинні стабілізаційні відключення розпочнуться о 00:00 із ПЕРШОЇ черги (подальший розклад – в інфографіці). Після 20:00 погодинних стабілізаційних відключень не заплановано.
За графіком погодинні відключення для кожної з черг триватимуть по 4 години, із можливою невеличкою затримкою на доїзд фахівців ПАТ «Запоріжжяобленерго» до обладнання. Також можлива затримка у випадку оголошення повітряної тривоги.
Нагадуємо, що Запоріжжяобленерго оновило переліки черг на відключення світла.