![В Мелитополе и районе оккупанты вбрасывают дезинформацию, чтобы выявить партизан](/images/news/2023/01/309985.jpeg?1674479706)
Ось уже протягом тижня мешканцям Мелітополя окупанти просто-таки продзижчали вуха про свої нібито успіхи на Запорізькому фронті.
Спланували рашисти і вкидання дезінформації для посилення терору. Частина військової техніки армії росії, дійсно, була перекинута з Херсонського на Запорізький напрямок. І це не є секретом, оскільки редакція РІА-Мелітополь про це регулярно повідомляє.
Але сьогодні окупанти в Мелітополі явно пішли за Донецьким сценарієм. Місто для них не лише логістичний центр. Воно ще виявилось "золотою жилою", де вони дуже добре заробляють на війні.
Тому постійні вкидання члена Комітету ВДА Володимира Рогова або так званого вріо губернатора Запорізької області Є. Балицького про успіхи росармії робляться з метою змусити людей повірити у фейк «росія тут назавжди» і, що ядерну державу перемогти неможливо.
Окупанти проводять «зачистки» серед проукраїнських громадян, перевіряють телефони і навіть вкидають дезінформацію. У магазинах, у кафе, на ринках традиційно вже ходять їхні шептуни, деякі навіть у військовій формі і нібито передають "секретну" інформацію про те, куди, наприклад, направили 300 танків.
А потім стежать за тим, де ця інформація спливе і через кого, щоб виявити того, хто працює на Україну. Сили опору ЗСУ рекомендують мешканцям Мелітополя не спілкуватись із незнайомими людьми на вулиці, чистити телефони. А головне, фільтрувати всю інформацію, яку окупанти з колаборантами щодня намагаються «влити у вуха».