Ми звикаємо до комфорту і поступово змінюємо своє ставлення до ринку послуг. Так, замість самостійного вибору шпалер нам простіше озвучити дизайнеру свої побажання. Щоб не контролювати кожний етап ремонту — зручніше найняти виконроба. А краще — просто заплатити певну суму та через деякий час заїхати до оновленої квартири, повністю готової до проживання. Саме так працює популярна послуга ремонт під ключ.
Що таке ремонт квартири під ключ
Максимально безтурботний для господаря варіант облагородження приміщення актуальний здебільшого при комплексному чи капітальному ремонті. В першому випадку мова йде про щойно зведені будинки або квартири. В другому — про житлові приміщення, які потребують кардинальної зміни обстановки, а можливо й перепланування. Рідше повністю передоручають фахівцям проведення косметичного ремонту.
Незалежно від масштабів перебудови, ремонт під ключ — це зручне рішення для тих, хто не хоче витрачати власні сили та час. Замовник повністю знімає з себе відповідальність за закупівлі, планування та виконання робіт. Все це повинен забезпечити виконавець.
Які роботи проводяться в межах послуги
Ремонт під ключ передбачає низку послідовних заходів, серед яких виділяють три основні етапи співробітництва:
- Розрахунок вартості.
- Безпосереднє виконання ремонтних робіт.
- Здача об'єкта.
На практиці процес виглядає наступним чином. Клієнт викликає представників компанії на об'єкт, де знімаються виміри та обговорюється можливість перепланування. Добре, якщо в штаті фірми присутні інженери, здатні не лише підготувати необхідну документацію, але й узгодити перебудову в перевірчих органах.
Наступний крок — зустріч з дизайнером. Саме йому клієнт озвучує свої найпотаємніші бажання, розказує, яким бачить майбутнє житло. Враховуючи всі побажання фахівець розробляє декілька концепцій, одна з яких після затвердження перетворюється на 3D-макет.
І лише після цього мова заходить про вартість. Причому втілення у життя одного й того ж самого дизайну може коштувати зовсім по-різному. Все залежить від обраних чорнових та оздоблювальних матеріалів. Фахівці підкажуть, на чому можна зекономити або, навпаки, як зробити максимально якісний та довговічний ремонт.
Після узгодження бюджету власнику оселі залишається лише підписати договір, в якому зафіксовані терміни, перелік послуг та повна вартість ремонту. Все інше — завдання компанії.
Коли всі чорнові (підготовчі) та оздоблювальні роботи, прописані у договорі, завершені, приходить час здачі об'єкта. Якщо ви задоволені результатом, підписується акт приймання-передачі.
Зверніть увагу: попри те, що власник квартири не зобов'язаний постійно бути присутній на об'єкті, бути на зв'язку з виконробом варто. Так ви зможете своєчасно вносити зміни та контролювати процес, уникнете непорозумінь та розчарувань.
Середня вартість ремонту під ключ
Розцінки на ремонт під ключ у будівельних компаніях Львова різні. За проведення косметичного ремонту фірми просять 1500–3000 грн, капітального 4000–8000 грн. Але не поспішайте з висновками! Річ у тім, що перелік робіт, які готова виконати компанія, може бути різним. Хтось пропонує лише виконання ремонтних робіт, хтось бере на себе навіть доставку будматеріалів та фінальне прибирання. Одна фірма економить на послугах дизайнера, інша готова пройти всі кола бюрократичного пекла заради отримання дозволу на приєднання балкона до кімнати.
Підсумок
Ремонт під ключ — вірне рішення, якщо ви хочете позбавити себе та рідних зайвих турбот і в'їхати якомога скоріше у відремонтовану оселю. Головне — вибрати надійну будівельно-ремонтну компанію.
Ми звикаємо до комфорту і поступово змінюємо своє ставлення до ринку послуг. Так, замість самостійного вибору шпалер нам простіше озвучити дизайнеру свої побажання. Щоб не контролювати кожний етап ремонту — зручніше найняти виконроба. А краще — просто заплатити певну суму та через деякий час заїхати до оновленої квартири, повністю готової до проживання. Саме так працює популярна послуга ремонт під ключ.
Що таке ремонт квартири під ключ
Максимально безтурботний для господаря варіант облагородження приміщення актуальний здебільшого при комплексному чи капітальному ремонті. В першому випадку мова йде про щойно зведені будинки або квартири. В другому — про житлові приміщення, які потребують кардинальної зміни обстановки, а можливо й перепланування. Рідше повністю передоручають фахівцям проведення косметичного ремонту.
Незалежно від масштабів перебудови, ремонт під ключ — це зручне рішення для тих, хто не хоче витрачати власні сили та час. Замовник повністю знімає з себе відповідальність за закупівлі, планування та виконання робіт. Все це повинен забезпечити виконавець.
Які роботи проводяться в межах послуги
Ремонт під ключ передбачає низку послідовних заходів, серед яких виділяють три основні етапи співробітництва:
1. Розрахунок вартості.
2. Безпосереднє виконання ремонтних робіт.
3. Здача об'єкта.
На практиці процес виглядає наступним чином. Клієнт викликає представників компанії на об'єкт, де знімаються виміри та обговорюється можливість перепланування. Добре, якщо в штаті фірми присутні інженери, здатні не лише підготувати необхідну документацію, але й узгодити перебудову в перевірчих органах.
Наступний крок — зустріч з дизайнером. Саме йому клієнт озвучує свої найпотаємніші бажання, розказує, яким бачить майбутнє житло. Враховуючи всі побажання фахівець розробляє декілька концепцій, одна з яких після затвердження перетворюється на 3D-макет.
І лише після цього мова заходить про вартість. Причому втілення у життя одного й того ж самого дизайну може коштувати зовсім по-різному. Все залежить від обраних чорнових та оздоблювальних матеріалів. Фахівці підкажуть, на чому можна зекономити або, навпаки, як зробити максимально якісний та довговічний ремонт.
Після узгодження бюджету власнику оселі залишається лише підписати договір, в якому зафіксовані терміни, перелік послуг та повна вартість ремонту. Все інше — завдання компанії.
Коли всі чорнові (підготовчі) та оздоблювальні роботи, прописані у договорі, завершені, приходить час здачі об'єкта. Якщо ви задоволені результатом, підписується акт приймання-передачі.
Зверніть увагу: попри те, що власник квартири не зобов'язаний постійно бути присутній на об'єкті, бути на зв'язку з виконробом варто. Так ви зможете своєчасно вносити зміни та контролювати процес, уникнете непорозумінь та розчарувань.
Середня вартість ремонту під ключ
Розцінки на ремонт під ключ у будівельних компаніях Львова різні. За проведення косметичного ремонту фірми просять 1500–3000 грн, капітального 4000–8000 грн. Але не поспішайте з висновками! Річ у тім, що перелік робіт, які готова виконати компанія, може бути різним. Хтось пропонує лише виконання ремонтних робіт, хтось бере на себе навіть доставку будматеріалів та фінальне прибирання. Одна фірма економить на послугах дизайнера, інша готова пройти всі кола бюрократичного пекла заради отримання дозволу на приєднання балкона до кімнати.
Підсумок
Ремонт під ключ — вірне рішення, якщо ви хочете позбавити себе та рідних зайвих турбот і в'їхати якомога скоріше у відремонтовану оселю. Головне — вибрати надійну будівельно-ремонтну компанію.