![В небе над Мелитополем в сторону Запорожья летят рашистские истребители (видео)](/images/news/2023/01/310209.jpg?1674716501)
Другий день вранці російські фашисти бажають "доброго ранку" мирним українцям, піднімаючи свою авіацію над Україною. Два винищувачі ВПС рф близько 8 ранку були помічені в небі над Мелітополем.
Прямують літаки в бік Запоріжжя до лінії фронту. Ймовірно, екіпажу було поставлено завдання атакувати позиції наших захисників. По всій країні після зльоту пекельних пташок масштабна тревога. Будемо сподіватися, що непрошених гостей гідно зустріне українська ППО.
Нагадаємо, вчора російські терористичні війська завдали удару по мирних жителях Запоріжжя. Від атаки рашистів постраждали приватні будинки в передмісті Запоріжжя. На жаль, 34-річна жінка під завалами не вижила.
81289" data-width="100%">