![Медику, который приехал из Донецка в Мелитополь, прокуратура предъявила подозрение (фото)](/images/news/2023/01/310699.jpg?1675184659)
Підозру в колабораціоністській діяльності пред'явлено так званому "раднику міністра охорони здоров'я", який приїхав до окупованого Мелітополя з Донецька.
Йдеться про Віктора Кучкового 1976 року народження. До приїзду в Мелітополь він був міністром у ДНР, закінчив медичний факультет Донецького державного медичного університету імені М. Горького. У 2013 р. закінчив Донецький університет управління. До міністерської посади працював заступником директора департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА.
За даними слідства, Кучковий, обійнявши псевдопосаду директора "Департаменту охорони здоров'я Військово-цивільної адміністрації Запорізької області", виконував вказівки окупаційної адміністрації та брав активну участь в організації системи охорони здоров'я на так званій "звільненій" території Запорізької області.
Працюючи на окупантів, посадовець розпоряджався захопленим майном медичних закладів, за його участі було переобладнано місцеві лікарні на військові госпіталі для лікування поранених російських військовослужбовців. У грудні минулого року його призначено на посаду так званого "радника міністра охорони здоров'я Військово-цивільної адміністрації Запорізької області", яка пов'язана з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області. Кучковому загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Чекаємо аналогічних процесуальних дій і щодо "головної скрипки" міністерства охорони здоров'я - місцевої колаборантки, що дослужилася до посади заступниці фейкового міністра охорони здоров'я Ірини Склянної.